Hakkımızda

 *** MİSYONUMUZ ***

 

 

 

1986 yılında, Karaköy Perşembe Pazarı’nda, el aletleri (hırdavat) işi ile faaliyete başlayan firmamız, daha sonra porçe raf ünvanıyla raf alım-satım işlevini sürdürmüştür. 1991 yılına kadar Perşembe Pazarı’nda faaliyetlerini sürdürmüş olup, 1991 yılında Topkapı (Bit Pazarı) semtinde  “Murat Raf” ismiyle faaliyetlerine devam etmiştir. 2000 yılına kadar toptan alım-satım işiyle faaliyetlerini sürdüren fırmamız daha sonra ahşap üretimine başlamış olup, alım-satım ile ticari hayatını farklı bir boyuta taşımıştır. Geçen süre zarfında, üretim bandına metal ile ilgili ürünleri de ekleyerek geleceğe emin adımlarla devam etmektedir. Firmamız iletişim, hırdavat, kırtasiye, bijuteri, tekstil ve gıda başta olmak üzere birçok sektöre ürün tedarik etmektedir. Yurtiçi tedariklerinin yanı sıra, talepler doğrultusunda Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine de ihracat yapmamızın yanı sıra online hizmet vererek de satışlarına farklı bir boyut kazandırmıştır. Gelişen sanal teknolojiyle birlikte portföyümüz de internet müşterilerinde artış göstermektedir.

 

 
 
 

                                                                                       *** VİZYONUMUZ ***

 

 

33 yıllık deneyimimiz, profesyonel kadromuz, kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyat garantimiz ile geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.

Müşteri memnuniyeti, dürüst ticaret ahlakımız ve kalite standartlarımızdan hiçbir koşulda taviz verilmeyecektir.

Dürüst ve kaliteli ticaret her zaman için değişmez ilkemiz olacaktır.

 

 

 
Neden Murat Raf ?
 

- Ticari ahlak başta olmak üzere dürüstlük ve zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz,

- Üretimi kendi bünyemizde hallettiğimiz için düşük maliyet ve neticesinde müşteriye uygun fiyat sunuyoruz,

- Satış sonrasında da müşteri memnuniyeti gözettiğimiz ve ürünümüzün arkasında durduğumuz için her zaman tercih sebebi olmamız, bizi aynı sektörde diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerimizdir.

 

 

 

 

.
.
.
.
.
.
.
.
.

SOSYAL MEDYA

Sayfalarımızı beğenir ve takip ederseniz herkesten önce bizden haberler alır, kampanyalardan haberdar olursunuz.
. . . . . .
Canlı Destek